Paslaugos

Kas, kaip, kodėl?

Vykdoma veikla

UAB „EKO2ŠILUMA“ veiklą vykdo jau 9 metus. Pradėjome dirbti su keleto žmonių komanda, o šiuo metu įmonėje dirba virš 30 darbuotojų, tarp jų net 8 montuotojų brigados. Teikiame visas paslaugas, susijusias su šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimu tiek privačiuose būstuose, tiek ir stambiuose pramoniniuose objektuose. Pagrindinis mūsų įmonės darbo principas – aukšta kokybė ir patenkinti klientų lūkesčiai. Daug investuojame į darbuotojų mokymus, tinkamas darbo priemones. Įrangos montavimo darbams naudojame tik aukštos kokybės medžiagas. Kad MITSUBISHI ELECTRIC įranga veiktų nepriekaištingai ir be rūpesčių tarnautų ilgus metus, kas ir užtikrina klientų pasitenkinimą bei prekės ženklo patikimumą, labai svarbus kiekvienas etapas – nuo planavimo, parinkimo iki sumontavimo ir tolesnio aptarnavimo.

Mes atliekame

2

Aeroterminių (oras-oras ir oras-vanduo) šilumos siurblių montavimas, paleidimas, derinimas

Pačią didžiausią reikšmę nepriekaištingam įrangos veikimui turi teisingas ir tinkamas jos sumontavimas. UAB „EKO2ŠILUMA“ specialistai turi kvalifikacinius pažymėjimus (ir/arba atitinkamą išsilavinimą) bei ilgametę darbo patirtį, yra aprūpinti kokybiškam darbui atlikti reikalingais įrankiais bei priemonėmis. Montavimo darbams naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos (variniai vamzdeliai, kronšteinai, antivibracinės gumos, kanalai ir kt.). Darbai atliekami greitai, švariai, negadinant būsto apdailos, iš objekto išgabenamos darbo metu susidariusios atliekos. Sumontavus ir paleidus įrangą, klientui paaiškinama, kaip ja naudotis ir prižiūrėti, paliekama naudojimo instrukcija lietuvių kalba. Iškilus klausimams dėl įrenginio naudojimo ar priežiūros, klientas visada gali paskambinti įmonės specialistams ir pasikonsultuoti. Taip pat teikiame garantinio, po garantinio bei profilaktinės patikros paslaugas. Mūsų stiprybė – greitas atsarginių detalių tiekimas. Tai leidžia užtikrinti, kad klientai nepajustų didelių nepatogumų dėl laikinų įrangos veikimo trikdžių.

1

Rekuperacinių sistemų, jų ortakynų montavimas

UAB „EKO2ŠILUMA“, priklausomai nuo patalpų dydžio ir vėdinimo poreikių, gali pasiūlyti sieninius mini rekuperatorius ir platų plokštelinių ortakinių rekuperatorių asortimentą. Kadangi klientai dažnai pageidauja visą paslaugų paketą gauti iš vienų rankų, teikiame ir rekuperacinių sistemų ortakynų išvedžiojimo, įrangos sumontavimo, oro srautų suderinimo paslaugas, garantinio, po garantinio ir profilaktinio serviso (filtrų, šilumokaičių valymo) paslaugas. Kvalifikuoti UAB „EKO2ŠILUMA“ specialistai yra aprūpinti kokybiškam darbui atlikti reikalingais įrankiais bei priemonėmis. Montavimo darbams naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos (plastikiniai ar cinkuotos skardos ortakiai, pageidaujamo dizaino difuzoriai ir kt.). Darbai atliekami greitai, iš objekto išgabenamos darbo metu susidariusios atliekos. Sumontavus ir paleidus įrangą, klientui paaiškinama kaip ja naudotis ir prižiūrėti, paliekama naudojimo instrukcija lietuvių kalba. Iškilus klausimams dėl įrenginio naudojimo ar priežiūros, klientas visada gali paskambinti įmonės specialistams ir pasikonsultuoti.

3

Konsultavimas įrangos parinkimo ir komplektavimo klausimais

Šildymo, vėdinimo ar oro kondicionavimo įrangos įsigijimas paprastai prasideda nuo konsultacijos su specialistu. Kvalifikuoti UAB „EKO2ŠILUMA“ darbuotojai, atsižvelgiant į Jūsų būsto ypatumus ir poreikius, padės išsirinkti pačią optimaliausią ir efektyviausią įrangą. Konsultuojame telefonu, elektroniniu paštu, per „Skype“ ar tiesioginio susirašinėjimo programą mūsų svetainėje, taip pat mūsų biuruose, kur turime parodyti ir daugumos populiariausių produktų ekspoziciją arba nemokamai vykstame pas klientus į vietą. Kreipiantis dėl konsultacijos, visada naudinga turėti su savimi būsto planą.

4

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų projektavimo paslaugos

Būsto šildymo, vėdinimo ar oro kondicionavimo sistemos teisingam parinkimui ir įrengimui didelę reikšmę turi kvalifikuoto projektuotojo parengtas sistemos projektas. Tokiu būdu parenkamas ne tik optimaliausias sistemos sprendimas pagal būsto ypatumus ir kliento poreikius, sumažėja montavimo klaidų rizika montuojant, be to,  klientas gauna projekto sąmatą, leidžiančią gana tiksliai numatyti ir valdyti biudžetą. UAB „EKO2ŠILUMA“ teikia kvalifikuotas projektavimo paslaugas, kas ir leidžia klientams pasiekti aukščiau paminėtų tikslų.

7

Oro srautų matavimo paslaugos

Sumontavus naują ortakinę rekuperacinę sistemą, reikia atlikti oro srautų matavimus ir juos tinkamai sureguliuoti, kad oro skirstytuvai (difuzoriai) tiektų arba ištrauktų projektavimo metu numatytus oro kiekius.  Tinkamai sureguliuota vėdinimo sistema veiks efektyviai ir užtikrins komfortišką patalpų mikroklimatą darbui ar poilsiui. Netinkamai sureguliuota sistema veiks triukšmingiau, išaugs energijos poreikis, nebus užtikrintas komfortiškas patalpų mikroklimatas. Šiuos matavimus rekomenduojame atlikti dar prieš  lubų apdailos darbus.

6

Termovizijos palsaugos

Termovizijos paslauga leidžia išsiaiškinti, ar patalpose nėra šalčio tiltų, atsiradusių dėl statybinio broko ar kitų priežasčių, kas dažniausiai įtakoja bereikalingus šilumos praradimus. Rekomenduojama termovizijos paslaugą atlikti dar prieš parenkant šildymo ar vėsinimo įrangą, tam kad būtų teisingai įvertintas pastato šilumos poreikis ir parinktas optimalus įrangos galingumas (ypač jei nėra galimybės pašalinti statybinio broko).

5

Mokymai (techniniai, pardavimo), skirti architektams, projektuotojams, montuotojų įmonėms

Klientai, norėdami įsidiegti MITSUBISHI ELECTRIC įrangą, gali drąsiai kreiptis ir į mūsų partnerius (jų sąrašą rasite svetainės skyriuje „Partneriai“). UAB „EKO2ŠILUMA“ skiria daug dėmesio partnerių mokymui (rengiame grupinius ar individualius mokymus), konsultavimui, jiems suteikiama visa reikalinga techninė literatūra ir reklaminės priemonės. Tokiu būdu užtikriname, kad kokybiškas paslaugas klientai gautų visoje Lietuvos teritorijoje.

8

Skylių gręžimo paslaugos

UAB „EKO2ŠILUMA“ teikia skylių (nuo 64 mm iki 300 mm diametro) gręžimo per betoną ir mūrą paslaugas sausuoju ar šlapiuoju būdu. Mūsų paslaugos naudingos visur, kur reikalingos kiaurymės rekuperacijos, ventiliacijos vamzdynų instaliavimui, angos inžineriniams įrenginiams, langams, durims, vartams – visur, kur reikia tiksliai, greitai ir nesugadinant aplinkinio ploto suformuoti angą mūro, betono ar gelžbetonio konstrukcijose.

Kodėl verta rinktis mus

  • Paslaugas atlieka kvalifikuoti ir atsakingi darbuotojai;
  • Montavimo darbams naudojame tik aukštos kokybės medžiagas;
  • Atliktiems darbams ir paslaugoms suteikiame garantijas;
  • Užtikriname patį greičiausią servisą ir atsarginių detalių tiekimą.

Ką sako kiti

Bendradarbiavimas su UAB „EKO2ŠILUMA“ mums įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai bendrauti visą laikotarpį. Jie nepamiršo smulkmenų, viskas atliekama kruopščiai ir atsakingai. Jų sistemos – vienas inovatyviausių sprendimų, kuris mums atrišo rankas.Jonas P., Kaunas