Gauti pasiūlymą

Šilumos siurblys / kondicionierius

Šilumos siurblys / kondicionierius

MSZ-EF-VGK

5 METŲ GARANTIJA
5 METŲ GARANTIJA
R32
R32
MXZ prijungimas
MXZ prijungimas
Nuotolinis valdymas
Nuotolinis valdymas
Sidabro jon. filtras
Sidabro jon. filtras
Šilumos siurblys / kondicionierius MSZ-EF-VGK

Modelis

Dėl išskirtinio dizaino ir galimybės pasirinkti vidinio įrenginio spalvą, MSZ-EF-VGK serijos šilumos siurbliai elegantiškai įsilieja į įvairiausius modernaus interjero namus.

Dėl išskirtinio dizaino ir galimybės pasirinkti vidinio įrenginio spalvą, MSZ-EF-VGK serijos šilumos siurbliai elegantiškai įsilieja į įvairiausius modernaus interjero namus.

Techninės specifikacijos:

MUZ-EF25VGH
Šildymas:
Sezoninio energijos efektyvumo klasė
A++
SCOP(sezoninis efektyvumo koeficientas)
4,6
Šildymo galia (kW) (Nom.(Min.-Maks.))
3,2(1,0-4,2)
Metinis elektros ener. suvartojimas, (kWh/a)
727
Vėsinimas:
Sezoninio energijos efektyvumo klasė
A+++
SEER (sezoninis efektyvumo koeficientas)
9,1
Vėsinimo galia (kW) (Nom.(Min.-Maks.)
2,5(0,9-3,4)
Metinis elektros ener. suvartojimas, (kWh/a)
103
Garantuoto ekonomiško veikimo temperatūrų diapazonas (°C):
Vėsinimo
-10~+46
Šildymo
-20~+24
Duomenys:
Matmenys (mm) AukštisxIlgisxPlotis
550-800-285
Svoris(kg)
31
Triukšmo lygis (dB(A)) šildant/vėsinant
48/47
Rekomenduojamas saugiklis (A)
10
Maks. darbinė srovė (A)
7,3
Maitinimo įtampa (V/fazė/Hz)
230/1/50
Vamzdžių skersmuo (dujų/skysčių)
9,52/6,35 (3/8″…1/4″)
Maks. vamzdžių ilgis tarp vidinio ir išorinio įrenginių (m)
20
Maks. aukščio skirtumas tarp vidinio ir išorinio įrenginių (m)
12

! Suteikiama 5 metų garantija, jei įrangos montavimą atliko sertifikuoti montuotojai.

MSZ-EF25VGK
Duomenys:
Nominali šildymo galia (kW)
3,2
Nominali vėsinimo galia (kW)
2,5
Oro srautas, (m3/min.)
4,0-11,9
Triukšmo lygis šildant/vėsinant (dB(A)
19-45
Matmenys (mm) AukštisxIlgisxGylis
299-885-195
Svoris(kg)
11,5

Vidiniai įrenginiai gali būti derinami su visais Multi Split įrenginiais (prie vieno išorinio įrenginio jungti kelis vidinius įrenginius).

Atsisiųsti pdf

ESTETIKA IR FUNKCIONALUMAS

Dėl išskirtinio dizaino ir galimybės pasirinkti vidinio įrenginio spalvą, MSZ-EF-VGK serijos oras-oras šilumos siurbliai (kondicionieriai) elegantiškai įsilieja į įvairiausius modernaus interjero namus. Tai įrenginiai, kurie pritraukia dėmesį ir nustebina. Puikiai tinka tiek mažoms, tiek ir erdvioms patalpoms, jie veikia labai tyliai, efektyviai ir ekonomiškai. Įsigydami naujuosius MSZ-EF-VGK serijos šilumos siurblius, laimėsite dvigubai – turėsite įrenginį ne tik su itin aukštais techniniais parametrais, bet ir pageidaujamos spalvos bei unikalaus dizaino. Jis tikrai taps labai gražia Jūsų namų interjero detale. MSZ-EF serijos vidiniai įrenginiai  gavo prestižinį „IF Product design award“ už savo dizainą. O 2015 m. atnaujinus dizainą, šilumos siurbliai nominuoti „Red dot Award 2015“ prizui. Šis vienas žymiausių tarptautinių dizaino apdovanojimų yra skiriamas už išskirtinį dizainą, jį kasmet teikia Vokietijos „Design Zentrum Nordrhein Westfalen“. Apdovanojimas dažnai dar vadinamas „dizainerių Nobelio premija“.

ESTETIKA IR FUNKCIONALUMAS

ŠIAURINIS KLIMATAS

MITSUBISHI ELECTRIC gamina šilumos siurblius, pritaikytus veikti mūsų, šiaurinio, klimato sąlygomis, t.y. kur daug sniego, ledėjimo ir vyrauja žemos temperatūros. MSZ-EF-VGK serijos šilumos siurbliai ekonomiškai tiekia šilumą iki -20ºC lauko temperatūros. Vasaros metu įrenginiai veikia kaip oro kondicionieriai ir itin ekonomiškai vėsina patalpas.

ŠIAURINIS KLIMATAS

I-SAVE REŽIMAS

“I-save” funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus “i-save” funkciją, galima nustatyti minimalią +10ºC vidaus temperatūrą. Ši minimali temperatūra paprastai palaikoma vasarnamiuose, sodo nameliuose, pirties pastatuose, palėpėse, kitose pastoviai negyvenamose patalpose ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui.

I-SAVE REŽIMAS

SAVAITINIS PROGRAMAVIMAS

Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti MSZ-EF šilumos siurblio darbą visai savaitei. Galėsite sumažinti patalpų temperatūrą tomis valandomis, kol jūsų nebūna namuose ar miegant, o kitu metu – mėgautis komfortiška šiluma.

Nuotolinis valdymas

MSZ-EF šilumos siurbliuose gamykliškai integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali - pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Nuotolinis valdymas

Dokumentai:

Brošiūra:
Naudojimosi instrukcija:
Specifikacija pagal ErP direktyvą: