Gauti pasiūlymą

Sistema City Multi

Sistema City Multi

MULTI

Sistema City Multi MULTI

Universali, lengvai pritaikoma ir energiją taupanti sistema su naujausia aplinką tausojančia technologija. Unikali 2 vamzdžių pajungimo sistema mažina medžiagų ir montavimo kaštus.

Universali, lengvai pritaikoma ir energiją taupanti sistema su naujausia aplinką tausojančia technologija. Unikali 2 vamzdžių pajungimo sistema mažina medžiagų ir montavimo kaštus.

Atsisiųsti pdf

VIDINĖS DALYS

„Mitsubishi Electric“ gali pasiūlyti plačiausią vidinių dalių ir priedų asortimentą rinkoje.

 • Sieniniai, grindiniai, lubiniai arba įmontuojami modeliai.
 • Prie kanalų jungiami modeliai
 • Įmontuojami modeliai su Coanda poveikiu, kurie sukonstruoti nešti tiekiamąjį orą pakeisdami patalpos tiekiamojo oro prietaisus.
 • Vandens moduliai šaltnešiams
 • Vandens moduliai karštam iki 70°C vandeniui
 • Ventiliacijos sąsajos įtaisas šildymui ir vėsinimui ventiliacijos agregate.

PI kontrolė

Centrinis kontrolės pultas AG-150 lengvai pasiekiamas internetu. Nereikia jokių ypatingų licenzijų ar programinės įrangos. Įprastos Jūsų interneto naršyklės pagalba galite valdyti ir kontroliuoti visas vidines dalis. PI kontrolės dėka galite kontroliuoti ir matuoti elektros, vandens ir dujų sunaudojimą

DIDO kontrolė

DIDO kontrolės dėka galite prižiūrėti išorines funkcijas, tokias kaip šviesa, durų davikliai ir kortelių skaitytuvai.

AI kontrolė

AI kontrolė suteikia galimybę prižiūrėti drėgmę ir temperatūrą.

Prijungimas

Prijungimui prie bendros valdymo sistemos yra gatavų sąsajų įtaisų tinkančių daugumai rinkoje esančių protokolų (LonWorks, BACnet, EIB, MODBUS ir kt.). Viešbučių instaliacijoms taip pat galime pasiūlyti prijungimą prie daugelio rezervavimo sistemų tipų, pavyzdžiui Fedelio.

SKLANDI INSTALIACIJA

Unikalios „Mitsubishi Electric“ naftos atskyrimo sistemos ir unikalaus Power Receiver dėka vamzdžiai gali būti vedami be jokių ypatingų reikalavimų. Vamzdžių ilgis ir aukščio skirtumai tarp įvairių vidinių dalių lengvai nustatomi dimensionavimo programos pagalba, kuria grindžiamas instaliavimas. CityMulti puikiai veikia ir esant ilgiems atstumams ir dideliems aukščių skirtumams tarp išorinių ir įvairių vidinių dalių.

LANKSČIAUSI RINKOJE

Bendras vamzdžių ilgis YHM-A serijoje yra visi 1000 metrų. Instaliacijoje gali būti naudojama įprasta standartinė T formos jungtis kaip ir standartiniai vamzdžiai šaldymo agentams.

PRIVALUMŲ TURINTI ELEKTROS SITEMA

Paleidimo srovė „Mitsubishi Electrics“ VRF sistemoje yra tik 8A, kas sumažina elektros instaliaciją iki minimumo, kadangi pagrindiniam saugikliui nereikai rūpintis didelėmis AC kompresorių paleidimo srovėmis.Tai savo ruožtu reiškia, kad klientas gali rinktis žemesnį saugumo lygį ir tuo būdu mažesnes pastovias sąnaudas už savo elektros abonementą. Šie agregatai ypač naudingi stipriai apkrautame elektros tinkle su bloga trumpojo jungimo tariamąja varža.

AUTOMATINĖ UŽPILDO KIEKIO KONTROLĖ

YHM-A serijos CityMulti išorinės dalys aprūpintos automatine užpildo kontrole, dėl ko paprasta kontroliuoti užpildo kiekį sistemoje.

VENTILIACIJOS SĄSAJOS ĮTAISAS

CityMulti sistema turi vartotojo sąsajos įtaisą nepertraukiamam vėsinimo ir šilumos siurblio darbui ventiliacijos agregate su besisukančiu VVX. Klientas gali patenkinti pastato vėsinimo ir šildymo poreikį naudodamas tą pačią bateriją.

LENGVA VALDYTI IR PRIŽIŪRĖTI

Jei tūksta efektyvios ir lengvai tvarkomos priežiūros ir valdymo sistemos, energijos sąnaudos gali būti sunkiai valdomos. Universalios M-Net sistemos dėka galite:

 • kontroliuoti ir valdyti visas vidines dalis
 • konfigūruoti ypatingas pastato zonas
Sistema turi užprogramuotas energijos taupymo funkcijas, kurios automatiškai valdo pastatą optimaliausiu būdu.

VANDENS MODULIAI

Galite rinktis iš plataus vandens modulių šildymo ir vėsinimo perdirbimui į šiltą vandenį, radiatorių arba šaltnešių sistemas asortimento. Per mūsų Booster – PWFY P100 VM-E BU – „Mitsubishi Electric“ gali, kaip vienintelis tiekėjas rinkoje, perdirbti ir perkelti energiją šiltam ir radiatorių vandeniui gaminti su 70°C ištekančio vandens temperatūra.

„MITSUBISHI ELECTRIC“ APLINKOS TAUSOJIMO TIKSLAI

2021 m. „Mitsubishi Electric“ sueis 100 metų. Tuomet anglies dioksido išmetimas iš mūsų produktų turi būti sumažintas 30 procentų. 2050 metais išmetimas iš jų turi sumažėti 50 procentų.

TYLIAUSIA RINKOJE IŠORINĖ DALIS

„Mitsubishi Electrics“ YHM-A sistema turi ne tik aukštą našumo laipsnį, bet ir taip pat yra tyliausia rinkoje išorinė dalis.

PATVARIOS SUDĖTINGOJE APLINKOJE

Išorinių dalių gaubtas standartiškai būna C4 klasės. Keitiklis nuo rūdžių apdorotas epoksidu ir dėl to atsparus purvinoje ir korozinėje aplinkoje, pavyzdžiui, mieste arba prie jūros.

YHM-A SERIJOS PRANAŠUMAI

 • Moderni inverterio technologija
 • Naujausios technologijos ventiliatoriaus konstrukcijos
 • Naujausia kompresoriaus technologija

AUKŠTAS NAŠUMO KOEFICIENTAS ESANT ŽEMAI TEMPERATŪRAI

Naujoji, patentuota vėsinimo ciklo technika ZubaDan reiškia, kad galima siurbti šilumą iki -15°C išlaikant šiluminį poveikį. Tai taip pat reiškia garantuotą šilumos eksploatavimą esant iki -25°C.

VISIŠKA KONTROLĖ SU INTELLIGENT POWER MODULE

Naujoji „Mitsubishi Electric“ YHM-A serija IPM technologijos dėka suteikia visišką į pastatą tiekiamos energijos kontrolę. Ši technika suteikia galimybę detaliai kontroliuoti pastato energijos poreikį net nenaudojamiems plotams. Galios reguliavimas gali būti kontroliuojamas tokiais mažais žingsniais kaip 1Hz. IPM technologija užtikrina aukštą našumo laipsnį esant dalinei apkrovai. IPM taip pat kontroliuoja ir rūpinasi pastato apkrovos „viršūnėmis“ ir „slėniais“. CityMulti sistema dėl to turi aukštą našumo koeficientą ištisus metus, tiek kritus šalčiui ar šilumai.

Optimizuojamas energijos sunaudojimas

Aplinką tausojanti inverterio technologija taupo energiją „Mitsubishi Electric“ yra viena iš didžiausių ir pirmaujančių kompresorių gamintojų pasaulyje. Diegdami naują ir pažangią technologiją mes visą laiką siekiame patenkinti klientų poreikius. Inverterio technologija yra viena iš pavyzdžių. Naudodami sistemą, kuri nuolat gamina tikslų reikiamos vėsos ar šilumos kiekį, optimizuojame energijos sunaudojimą.

Mažesnės eksploatacijos sąnaudos

Galimybės nustatyti įvairią galią dėka išorinė dalis suvartoja tiksliai tiek energijos, kiek reikia. Tai suteikia žymiai aukštesnį našumo laipsnį, nei sistema, kuri gali veikti tik pastoviame būvyje. Su inverterio technologija mažesnės tampa ir eksploatacijos sąnaudos. Galimybės keisti galią neturinti sistema neturi didelio didelio taupymo privalumo, kuris pasiekiamas, kai sistemai nereikia dirbti pilnu pajėgumu.

Sumažintas energijos švaistymas

Unikalus peraušinimo keitiklis (HIC) papildomai didina našumą ir leidžia elektroniniams praplėtimo ventiliams dirbti pajėgiau. Tai užtikrina aukštą našumo laipsnį ir mažesnį užpildo kiekį sistemoje. „Mitsubishi Electric“ integruotos valdymo sistemos dėka išvengiama per didelio šildymo ir vėsinimo. Taip sumažinamas energijos švaistymas, o jūsų sąnaudos energijai stipriai sumažėja. Instaliacijos sąnaudos greitai atsiperka dėl žemų eksploatacijos sąnaudų.

TAUSOJANČIOS APLINKĄ NEI KADA NORS IKI ŠIOL

Didžiausias poveikis, kuri mūsų vėsinimo ir šildymo siurbliai turi šiltnamio efektui, yra anglies dioksidas, kurį jie išmeta energijos gamybos metu. VRF sistema yra tokia sistema, kuri apykaitą atlieka tiesiogiai į orą iš abiejų galų ir tai energijos atžvilgiu suteikia VRF sistemoms didelį pranašumą prieš, pavyzdžiui, netiesiogines sistemas, kur apykaita vyksta į vandenį ir kur didelė siurblių ir ventiliatorių galia ir apykaitos nuostoliai mažina našumo laipsnį. Šaltnešio sistemoje reikia šaldyti visą sistemą ir cirkuliuoti, nors turi būti vėsinamas tik vienas kambarys. Išorinė VRF sistemos dalis ir šildymui ir vėsai naudoja tą pačią vamzdynų sistemą, ko negali šaltnešio sistema. Investicijos į VRF sistemą labiau tausoja aplinką nei atskirų šildymo ir vėsinimo sistemų pastate instaliavimas.

ORO UŽUOLAIDOS

Sistema taip pat suteikia dideles galimybes perdirbimui ar šilumos siurbimui oro užuolaidoms dirbtuvėse, parduotuvėse ir prekybos centruose. *Suteikiama 5 metų garantija, jeigu įrangos montavimą atliko UAB „Eko2Šiluma“ montuotojai arba sertifikuoti montuotojai