Gauti pasiūlymą

Šilumos siurblys / kondicionierius

Šilumos siurblys / kondicionierius

PLA-M-EA

Šilumos siurblys / kondicionierius PLA-M-EA

Modelis

Keturkryptė į lubas montuojama kasetė. Keturios oro išpūtimo kryptys, kurių kiekviena oro išpūtimo angos sklendė reguliuojama atskirai.

Keturkryptė į lubas montuojama kasetė. Keturios oro išpūtimo kryptys, kurių kiekviena oro išpūtimo angos sklendė reguliuojama atskirai.

Techninės specifikacijos:

PLA-M35EA
Duomenys:
Nominali šildymo galia (kW)
4,1
Nominali vėsinimo galia (kW)
3,6
Oro srautas (m3/min.)
11-13-15-16
Triukšmo lygis (dB)
26-28-29-31
Matmenys (mm) AukštisxIlgisxGylis
258x840x840
Matmenys (mm) Dekoratyvinės panelės
40x950x950
Svoris (kg) Įrenginio/Dekoratyvinės panelės
21/5

Atsisiųsti pdf

I-SEE JUTIKLIS

PLA-M serijos keturkryptės kasetės gali turėti 3D „I-see“ temperatūrinį jutiklį, kuris skanuoja patalpų erdvę 360° laipsnių kampu ir leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio funkcijas bei ženkliai sumažinti elektros sąnaudas. „I-SEE“ jutiklis ekonomiškai išsprendžia patalpų oro komforto problemas. Pagal fizikos dėsnius, šiltas oras kyla į viršų ir laikosi palubėje, o šaltas/vėsus oras – atvikščiai, leidžiasi žemyn ir cirkuliuoja pažemėje. Kad ši problema būtų išspręsta, pasitelkiamas „I-SEE“ jutiklis, judąs 360°C kampu. Veikimo metu šis jutiklis fiksuoja pažemės ir įtraukiamo oro temperatūras – taip sukuriamas komfortabilus patalpų oras nuo grindų iki lubų. Taip pat jis ypatingas tuo, kad geba į kiekvieną išpūtimo angą paskirstyti skirtingo intensyvumo išpučiamo oro srautus bei nustatyti sklendžių padėtį tinkamiausiu kampu.

I-SEE JUTIKLIS

Pažangiausia technologija

Pažangiausių technologijų „I-see“ temperatūrinis jutiklis nustato erdvėje esančių žmonių skaičių bei jų buvimo vietą, ir pagal šiuos duomenis automatiškai yra reguliuojamas šilumos siurblio darbas. Pvz., naujoji lubinė kasetė PLA-M sumontuota restorano patalpoms vėsinti. Jei restoranas pilnas žmonių, šilumos siurblys veiks pilnu pajėgumu, kad užtikrintų maksimaliai komfortišką patalpų mikroklimatą. Jei žmonių mažiau – atitinkamai išskiriama ir mažiau vėsos, taigi, energija taupoma. Restoranui ištuštėjus, įrenginys automatiškai išsijungia (po 1-3 val. kai nebelieka patalpoje žmonių).

Pažangiausia technologija

FILTRO NULEIDIMO MECHANIZMAS

Filtro nuleidimo mechanizmas palengvina vidinio įrenginio priežiūrą – filtrus valyti tampa žymiai paprasčiau. Naudojantis laidiniu arba nuotolinio valdymo pulteliais kasetės filtras iš palubės nuleidžiamas 8 etapais. Maksimalus nuleidimas – 4 metrai. Taip jums nereikės sukti galvą kaip valytojai pasiekti išvalyti filtrus arba samdyti įmonę atlikti filtrų valymo servisą. Išvalyti filtrai yra vienas iš energijos taupymo faktorių.

FILTRO NULEIDIMO MECHANIZMAS

privalumai:

  • Keturios oro išpūtimo kryptys, kurių kiekviena oro išpūtimo angos sklendė reguliuojama atskirai
  • Platus išpučiamo oro srautas
  • Automatinis oro srauto greičio reguliavimas
  • Efektyvūs papildomi priedai

privalumai:

VALDYMAS

PLA-M kasetės valdomos su laidiniu nuotoliniu valdymo pulteliu PAR-40MAA arba  laidiniu nuotoliniu valdymo pulteliu su liečiamu ekranu PAR-CT01MAA-S, kuriame galite pasirinkiti ekraną pagal savo patalpų interjerą!

VALDYMAS