Gauti pasiūlymą

Geoterminis šilumos siurblys

Geoterminis šilumos siurblys

GEODAN

Geoterminis šilumos siurblys GEODAN

Geodan šilumos siurblys yra visiškai pilna geoterminio šildymo sistema tiek naujai statybai, tiek senų pastatų modernizavimui keičiant šildymo sistemą. Dėl savo mažo svorio ir mažo aukščio, įrenginį nėra sudėtinga sumontuoti, nereikia atskiros patalpos. Įrenginys yra vienas tyliausių rinkoje, turi „Quiet- mode“ režimą.

Adaptyvus gręžinio valdymas, inverterio technologija, bevielio tinklo adapteris ir išmanioji energetinė sistema – visi namų klimato komforto parametrai vienoje vietoje. A +++ energijos klasės Geodan šilumos siurblys naudoja R32 šaltnešį, dėl to yra dar ekonomiškesnis ir nekenkia aplinkai.

Geodan šilumos siurblys yra visiškai pilna geoterminio šildymo sistema tiek naujai statybai, tiek senų pastatų modernizavimui keičiant šildymo sistemą. Dėl savo mažo svorio ir mažo aukščio, įrenginį nėra sudėtinga sumontuoti, nereikia atskiros patalpos. Įrenginys yra vienas tyliausių rinkoje, turi „Quiet- mode“ režimą.

Techninės specifikacijos:

EHGT17D-YM9ED
Duomenys:
(A) Pdesign / SCOP 35°C
11 / A+++ / 5,08 / 203
COP nominalus 0/35
5/ 4,78
Maksimali šildymo galia 0/35
1,5 -11
ŠALČIO NEŠIKLIO (SŪRYMO)KONTŪRAS:
Sistemos slėgis (Maks.) (mPa)
1,0
Srautas (Min. / Maks.) (l/s)
0,12 / 0,46
Įeinanti temperatūra (Min./ Maks.) (oC)
-8 / +30
Išleidimo temperatūra (Min.) (oC)
-12
Šalčio nešiklis (bioetanolis)
29%
ŠILDYMO KONTŪRAS:
Sistemos slėgis (Maks.) (Mpa)
0,3
Papildomo šilumos nešėjo spaudimas prie nominalaus srauto (kPa)
40
Šildymo sistemos temperatūra (Min. / Maks.) (oC)
20-60
SANTECHNINĖS JUNGTYS:
Šalto vandens jungtis (mm)
22
Karšto vandens jungtis (mm)
22
Gręžinio grįžtamojo srauto jungtis (mm)
28
Gręžinio srauto jungtis (mm)
28
VANDENS TALPYKLA:
Nominalus buitinio karšto vandens kiekis (l)
170
Maksimalus vandens slėgis (Mpa)
10
Karšto vandens kiekis 40 (oC)
240
Matmenys (mm)(Ilgis x Aukštis x Gylis)
595 X 1750 X 680
Minimalus patalpos aukstis (mm)
1870
Svoris (kg)
181
Kompresoriaus modulio svoris (kg)
70
Triukšmo lygis (SPL) (dB(A))
33-47
Elektrinio kaitintuvo saugiklis (A)
3+6 ,3x16
Kompresoriaus darbine srove (maks.) (A)
10
Darbinė srovė (A)
13
Maitinimo įtampa (V/F/Hz)
400/3/ 50
Rekomenduojamas saugiklis (A)
3x16

Atsisiųsti pdf

Idealus sprendimas mažoms patalpoms

Geodan šilumos siurblys dėl savo kompaktiško dizaino lengvai pritaikomas visų tipų pastatuose.Tik 175 cm aukščio įrenginys lengvai tilps į bet kokias mažas patalpas, tai leidžia įrenginį sumontuoti ekonomiškai išnaudojant Jūsų erdves. Įrenginio kostrukcija yra modulinė, lengvai išimamas kompresoriaus blokas palengvina transportavimą ir montavimą.

Idealus sprendimas mažoms patalpoms

Sistemos privalumai:

  • Senų sistemų pakeitimui/naujų sistemų įdiegimui
  • Automatinis prisitaikymas prie gręžinio
  • Inverterio technologija užtikrina efektyvų veikimą esant bet kokiai lauko temperatūrai
  • Modulinė konstrukcija lengvesniam transportavimui, montavimui
  • Gamtai palankesnis R32 šaltnešis
  • Aukščiausia energijos klasė A+++

Sistemos privalumai:

Aukščiausia energijos klasė

Geodan šilumos siurblio energijos klasė yra A +++ šildymui ir A + karšto vandens ruošimui. Naudojat aukštesnės klasės įrenginį, per metus ne vien sutaupysite ženklią pinigų sumą, bet ir tausosite aplinką.

Aukščiausia energijos klasė

Adaptyvus valdymo metodas

Keičiant seną geoterminį šilumos siurblį į naujesnį su pritaikomu Geodan šilumos siurblio valdymu neturėsite problemų. Įrenginys automatiškai prisitaiko prie esamų ar naujų gręžinių, kad būtų sumažinta gręžinio užšalimo rizika,tai atliekama sumažinant maksimalų dažnį, jei gręžinyje temperatūra artėja prie užšalimo ribos gręžinyje. Saugumas, prisitaikymas prie vyraujančių sąlygų ir mažiau problemų Jūsų namams.

Adaptyvus valdymo metodas

Maksimalus komfortas

Geoterminė Geodan sistema automatiškai prisitaiko prie šilumos poreikių pagal lauko ir vidaus faktorius (pvz. intensyviai šviečiant saulei , maksimaliai sumažinamas energijos vartojimas). Efektyviai palaikoma pasirinkta patalpų ir optimaliausia vandens temperatūra šildymo sistemoje. Sistemoje yra įdiegtas lengvai valdomas skydelis, papildomai galite pasirinkti bevielį nuotolinio valdymo pultelį ir taip valdyti įrenginį iš bet kurios namo vietos. Jei išvykstate iš namų ilgesniam laikui, paspaudus piktogramą, kurioje pavaizduotas lagaminas šildymo sistemos darbas bus nustatytas maksimaliam energijos taupymui.

Maksimalus komfortas

Pasyvaus vėsinimo funkcija

Pasyvus vėsinimas – tai moderni ir draugiška aplinkai geoterminės sistemos komponentė. Ši technologija veikia priešingai nei geoterminis šildymas, ji skirta ne patalpoms šildyti, o joms vėsinti. Paprastai tariant – įsirengiant geoterminę sistemą dovanų gausite ir „pasyvaus vėsinimo“ sistemą. Tai leidžia šilumos siurbliui vėsinti namus mažiausiomis įmanomomis sąnaudomis.

Pasyvaus vėsinimo funkcija

Tylus veikimas

Tinkamas patalpų klimatas yra būtina sąlyga gerai savijautai. Mitsubishi Electric šilumos siurbliai sukurti taip, kad būtų užtikrintas geriausias vidaus klimatas Jūsų patalpose. Geodan šilumos siurblys nėra išimtis – esant žemam triukšmo lygiui įrenginys yra vienas tyliausių rinkoje, pasirinkus naktinio režimo funkciją įrenginys gali būti dar tylesnis, kad netrugdytų Jūsų miegui.

Tylus veikimas

R32 šaltnešis

Šilumos siurblyje naudojamas šaltnešis R32 yra draugiškas aplinkai ir taupo energiją, tokiu būdu įrenginys prisideda prie aplinkos tausojimo. R32 šalntešis turi labai geras termodinamines savybes, kurios lemia itin didelį energijos vartojimo efektyvumą.

R32 šaltnešis

Dvi namo zonos skirtingai temperatūrai palaikyti

Norint išplėsti patalpų temperatūros reguliavimo galimybes, namą galima padalinti į dvi atskiras šildymo zonas ir jose palaikyti skirtingą vidaus temperatūrą – turėsite visiškai individualų kiekvienos zonos reguliavimą. Galėsite atskirai šildyti baseiną arba garažą.

Dvi namo zonos skirtingai temperatūrai palaikyti

Kontroliuokite savo šilumos siurblį nuotoliniu būdu

Įdiegus papildomą priedą WiFi adapterį su Mitsubishi Electric MELCloud nuotolinio valdymo programėle galėsite kontroliuoti įrenginį tiesiogiai per išmanųjį telefoną arba kompiuterį, kur bebūtumėte – namie ar kelyje.

Kontroliuokite savo šilumos siurblį nuotoliniu būdu

Saugi investicija

MITSUBISHI ELECTRIC visus tyrimus atlieka savose laboratorijose. Pagrindiniai komponentai, pagaminti savose gamyklose, kur reglamentuota itin griežta kokybės kontrolė. Tai reiškia, mes galime garantuoti aukštą kiekvieno parduodamo produkto kokybę. MITSUBISHI ELECTRIC atstovauja įgaliotoji pardavimų bendrovė Lietuvoje. Visi sandoriai yra sudaromi tik su partneriais arba platintojais. Produktus diegia tik akredituoti montuotojai. Taip užtikrinama kokybė visoje grandinėje nuo gamintojo iki vartotojo, todėl jūsų pasirinkti produktai yra saugi investicija. Tai ilgalaikė ir rūpesčių nekelianti nuosavybė.

Dokumentai:

Naudojimosi instrukcija:
Brošiūra: